Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Konsullata shqiptare ne bruksel

Per te lexuar me shume per konsullata shqiptare ne bruksel ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth konsullata shqiptare ne bruksel athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“me duhet per te kaluar nga hollanda ne shqiperi nje leter o dicka sa te kaloj hollanden ne rina s ne shqiperi bej pasaporten e kam urgjenet ,ma kam patiur pasaport italiane meemer tjetet problemi eshte kam sma japin me nuk e di pse me duhet dicka te kaoj do me ndihmoni ju lutem ,”
Pustuar nga: julia ceri ne daten: 16-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Per lenie shtetesise shqiptare,duke patur tashme shtetesine e nje shteti tjeter,ne rastin konkret ate te Luxembourgut,drejtoria perkatese e policise ne Shqiperi kerkon me domosdo premtimim e shtetit per dhenie shtetesise,pra premtimin per ate qe eshte dhene!!! Si duhet te veprojme ne nje rast te tille,per te shmangur kete absurditet,a ka reference ne ndonje ligj te Shqiperise per raste te tilla e ne rast se po ju lutem me ndihmoni duke ma treguar se cili eshte.”
Pustuar nga: FATMIR SINANI ne daten: 01-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a mundesh te besh karten e identitetit /dhe cfare dokumentash duhet te paraqisim.dhe sa kushton/ju faleminderit nese dikush me ndihmon.”
Pustuar nga: fabjan ne daten: 10-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Eshte e mundur te aplikoj per pashaport biometrike ne belgjik?”
Pustuar nga: arti ne daten: 06-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

konsullata shqiptare ne brukselFletet e verdha Shqiptare
Lexoni me teper per konsullata shqiptare ne bruksel duke vizituar faqen fleteteverdha.info. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Shtypi ShqiptarShtypi Shqiptar
konsullata shqiptare ne bruksel me shume ne shtypi.im. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.shtypi.im
Portali shqiptarPortali shqiptar
Lexoni me teper per konsullata shqiptare ne bruksel duke vizituar faqen portali.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.portali.im
Vetem LajmeVetem Lajme
konsullata shqiptare ne bruksel me shume ne vetemlajme.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.vetemlajme.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy